Nahřívací polštářky

 

  • Domů
  • Nahřívací polštářky

Nahřívací polštářky

Osmikomorový polštářek plněný  obilím + obal ze 100% bavlny

Polštářek je šitý tak, aby byl ohebný a snadno přizpůsobivý.

Neomezený počet použití

Ohřátý přikládat na šíji, záda, klouby, břicho. Dodané teplo působí proti přepětí svalstva způsobené stresem, depresemi, chronickými bolestmi. Nahřátý polštářek přikládáme také před masáží, při relaxaci, po sportovních výkonech, při potížích s usínáním, na prokřehlé nohy, na průdušky, čelní dutiny, uvolní svalstvo a rozproudí krev, při problémech s krční páteří, uvolní, uleví od bolesti. Fantazii se meze nekladou.

Teplo zlepšuje prokrvení tkání a tím také jejich výživu. Zrychluje odplavení produktů metabolismu a zánětů. Nahřívací polštářek podporuje regeneraci a tiší bolesti způsobené revmatizmem, poraněním, artrózou či výrůstky. Je vynikajícím pomocníkem pro léčbu bolestí kloubů, kyčlí, ramen, zad, břicha a dalších partií lidského těla. Nahřívací polštářek lze rovněž použít u bolestivé menstruace, křečí v podbřišku nebo u bolestí žaludku. Osvědčil se také při bolestech břicha, nadýmání a kolice. Teplem tlumí bolesti kloubů a svalové tenze při chlamydiových infekcích.

Nahřívací polštářek vás zrelaxuje, uvolní a pomůže od bolesti.

Pozn.: POZOR! Perte pouze obal, ne polštářek a to cca 40 - 60°C.

Upozorňujeme, že zpočátku mohou pecičky po nahřátí působit trochu vlhce. Je to zcela přirozený jev, který po několika zahřátích zcela vymizí.

Polštářek dejte do mikrovlnky na cca 1-2 min (podle výkonu mikrovlnky), na topení nebo do trouby.

Vnitřní obal i povlak jsou ze 100% bavlny.

Nové články


Aktuality


© Masáže Fialka | Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů

seo&grafika: SeoGraf | engine: SpeedWeb