Aromamasáž

 

Aromamasáž

 Aromamasáž je nesmírně relaxační procedura, při níž dochází k uvolnění těla i mysli pomocí jemné, techniky a směsi těch nejkvalitnějších, za studena lisovaných přírodních a éterických olejů. Každý hledáme svůj způsob odpočinku, způsob, jak uvolnit tělo i mysl. Čím je doba uspěchanější, tím více toužíme po relaxaci. Přitom řešení máme už od nepaměti ve svých rukou. Doslova. Doteky jsou  zázračným  prostředkem lidského dorozumívání, mohou konejšit i uklidňovat, léčit naše bolesti a  starosti.

 Masáž je považována za nejstarší a nejpřirozenější způsob léčby. 

Je tou nejpříjemnější metodou, jak zlepšit celkový stav organismu. Chceme abyste měli z masáže opravdu maximální užitek, proto do ní zapojíme přírodu a léčivé vůně.

Použití éterických olejů je stejně staré jako lidé a jejich bolesti. Znaly je všechny dávné civilizace. Vůně rostlinných silic příznivě působí na náš nervový systém a emoce, podporuje imunitní systém a spouští ozdravný proces celého organismu. Vonné silice působí komplexně a hluboce.
 

Jak působí vůně na náš organizmus? Vůně jsou naším mozkem přijímány a vyhodnocovány nejrychleji ze všech vjemů. Čichové nervy jsou spojeny přímo s tou částí mozku, která hraje klíčovou roli při spouštění emocionálních reakcí, jakou je radost, náklonnost, zlost, žal či sexuální a erotické naladění. Otisk vůní se ukládá do paměti daleko pevněji než název rostliny. Mozek reaguje na vůně a může vyvolat impulsy, pro naše tělo příznivé, a to i dlouhodobě. Kromě toho molekuly silic vstupují vdechnutím do plic, a odtud pak do celého těla.
 

  • Při aromamasáži se používají směsi těch nejkvalitnějších, za studena lisovaných přírodních olejů a éterických olejů. 
  • Aromamasáž Vás uvolní, uklidní, osvěží, prohřeje a harmonizuje.
  • Účinky této masáže jsou jak fyzické, tak psychické.
  • Po této masáži se budete cítit Maximálně uvolněně a nádherná vůně, která Vás prostoupí Vás bude provázet po celý den.
     

Věříme, že se k této masáži budete často vracet.

Délka masáže - 60 minut

Cena - 700,-

Tuto masáž můžete darovat prostřednictvím Dárkového poukazu.

Nové články


Aktuality


© Masáže Fialka | Všechna práva vyhrazena | Ochrana osobních údajů

seo&grafika: SeoGraf | engine: SpeedWeb